اخبار > پایان اعتباربخش سه روزه بیمارستان امام خمینی (ره)دهدشت


  چاپ        ارسال به دوست

پایان اعتباربخش سه روزه بیمارستان امام خمینی (ره)دهدشت

دکترمولایی فرریاست بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت ازپایان ارزیابی  سه روزه کشوری بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت خبرداد.

ایشان ضمن اعلام این خبر افزود: سه ارزیاب کشوری خانم  ها معماریان ،شجاعی ورحیمی طی مدت 3روز ازتاریخ 29/1/96تا 31/1/96تمامی واحدهای  بیمارستان رادرمحورهای مدیریت ورهبری،مراقبت ودرمان،مدیریت خدمات پرستاری،مدیریت دارووتجهیزات،پیشگیری وبهداشت محیط،مدیریت خدمات پاراکلینیکی ،مدیریت اطلاعات ورعایت گیرندگان حقوق خدمت موردارزیابی قراردادند.

دکترمولایی فربابیان اینکه :اعتباربخشی بیمارستان به معنی ارزیابی سامانمند مراکز ارائه خدمات سلامت و درمانی با استانداردهای مشخص است.

افزودند:استانداردهایی که بر بهبود مستمر کیفیت، محور بودن بیمار و بهبود امنیت بیمار و کارکنان تأکید دارد «اعتباربخشی نظام سلامت» برای تشریح کیفیت خدمات بهداشتی- درمانی و به‌عنوان مبنای تفکر آن به‌کاررفته میشود.

دکترمولایی فربیان کردند:باتوجه به ریشه های عمیق فرهنگی ،بومی منطقه وتعامل بسیارخوب وسازنده مردم فهیم وقدرشناس کهگیلویه باخادمان سلامت ودرمان ،فضای خدمت رسانی درعرصه بهداشتی-درمان فضائی دوسویه وپرجنب وجوش می باشد.که دراین زمین قدردان ومدیون مردم غیورکهگیلویه ،ونیازمندکمک ومساعدتها ایشان بیش ازپیش هستیم

 

امروزدرجلسه اختتامیه که با حضور تیم مدیریتی بیمارستان و گروه ارزیابی کننده درساعت11برگزارشد دکترمولایی فرریاست بیمارستان ضمن عرض خدا قوت به گروه ارزیاب در بیاناتی اشاره داشتند که همکاران این بیمارستان در جهت جلب رضایت مراجعان نهایت سعی و تلاش خود را بکار می گیرند.امید داریم آنچه را که شما در این دوره ارزیابی مشاهده نموده اید.گواه آن باشد که در ارائه خدمات بهینه موفق هستیم.

ایشان اشاره داشتند،همه می دانند که هدف از این ارزیابی بهبود روند کار و ارتقاء خدمات در بیمارستان ها می باشد،امید داریم با سعی و تلاش و استفاده از مشاوره و راهنمایی های شما عزیزان به عنوان گروه ارزیاب در اجرای سیاستهای وزارت بهداشت و درمان در عرصه سلامت گام مثبت برداریم.

کارشناسان گروه ارزیاب نیز در بیاناتی اشاره داشتند که ما در این دوره از ارزیابی شاهد همکاری بسیار عالی و صادقانه مسئولین و کارکنان بیمارستان بوده ایم .با توجه به کمبود نیرو در تمام حوزه ها خدمات خیلی خوب به مراجعان ارائه می گردد و مطمئن هستیم که همکاران شاغل در بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت با انگیزه و روحیه ای بهتر اهداف و برنامه های اعتبار بخشی را برای سالهای آتی دنبال می کنند و آینده ای رو به جلو دارید.در خاتمه جلسه،خانم شجاعی ارزیاب ارشد این گروه ،ضمن تقدیر و تشکر از میزبانی و همکاری مسئولین و کارکنان بیمارستان امام دهدشت در سخنانی کوتاه اشاره داشتند،کارهای بیمارستان اما م خمینی (ره) دهدشت در راستای سیاستهای وزارت بهداشت خیلی خوب رو به جلو پیش می رود و این نشان از تعامل خوب مدیریت ،کارکنان وپرسنل می باشد.رضایت بیماران و کارکنان از بیمارستان فوق العاده است،این رضایت نیز نتیجه تفکر مدیریتی بسیار خوب در تمام حوزه  ها می باشد.

رضایت ارزیابان ارشد و کارشناسان بیمه از ارائه خدمات مطلوب درمانی و ارتقاء چشمگیر  شاخص های بیمارستان  از نکات قابل توجه بود که تقدیر از همکاران بیمارستانها و کارشناسان ارزیاب  معاونت درمان دانشگاه را می طلبد.

دادنیا/انتهای پیام

 ١٢:٤٤ - پنج شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٨٧٠    /    تعداد نمایش : ١٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 47494
 بازدید امروز : 176
 کل بازدید : 212282
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.6864