سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کنفرانس بهبود کیفیت در بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت+تصاویر

سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت، گفت: کنفرانس بهبود کیفیت در سالن آمفی تئاتر بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت؛ دکتر محمد طاها خادمی در این کنفرانس در مورد ارزیابی، روند کار بهبود کیفیت، شاخص ها و استانداردهای لازم تمام بخش های بیمارستان نکات و دستورات لازم را اعلام و موارد ضروری جهت صرفه جویی و تسریع در روند کاری و درمانی و رضایت بیماران و اهمیت کار درمانی را اعلام کردند.

مسئول بهبود کیفیت بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت همچنین، آمار و شاخص های بیمارستان در سه ماهه اول سال را نسبت به شاخص های کشوری در رده استاندارد دانست و در تفکیک این شاخص ها، عنوان کرد: شاخص ماندگاری در بخش اورژانس نسبت به استاندارد کشوری بالاتر است.

عمار آذرپناه ادامه داد: متاسفانه به علت کمبود تخت خالی در بخش داخلی، خروج بیمار از بخش اورژانس کمتر از حد استاندارد کشوری است و از طرفی به علت کمبود سرانه تخت بیمارستانی نسبت به جمعیت شهرستان کهگیلویه بزرگ که تحت پوشش این بیمارستان است، درصد ضریب اشغال تخت بخش اورژانس این بیمارستان حدود 130 درصد می باشد.

وی اضافه کرد: این نشانگر حجم زیاد کار پرسنل این بخش نسبت به استاندارد کشوری که در شرایط عادی ظریب اشغال تخت آنها 70 درصد است را نشان می دهد.

وی اظهار داشت: آمار زایمان های طبیعی و سزارین این بیمارستان نسبت به سایر بیمارستان های کشور به استاندارد وزارت بهداشت نزدیک تر و نیز قابل تقدیر است.

آذر پناه در پایان بر اهمیت بهبود کیفیت، شاخص ها و استانداردهای کار پرسنل و بخش های بیمارستان نیز تاکید ویژه نمود.5١٣:٠٣ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٥٨٤    /    تعداد نمایش : ١٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تمامی حقوق برای بیمارستان امام خمینی دهدشت محفوظ می باشد.