پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری امتحان توانمند سازی پرسنل درمانی، در بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت +عکس

سوپرروایزر آموزشی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت گفت: امتحان توانمند سازی ویژه تمام بخش های درمانی توسط واحد آموزش بیمارستان برگزار و نتایج آن به صورت تفکیکی در اختیار پرسنل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت؛ اکبرپور افزود: با توجه به اهمیت موضوع توانمندسازی می‌توان بیان نمود که واحدهای بیمارستانی نیز از این قاعده مستثنی نیستند، بگونه ای که رقابت بین بیمارستان‌ها امرزوه گسترش یافته و با توجه موضوع هزینه‌های درمان بیماران به دنبال مراکزی هستند که بهتر بتواند به آن‌ها خدمت‌رسانی کنند.

وی اذعان داشت: مسلماً بیمارستان‌های با منابع انسانی توانمند امکان پاسخگویی بهتری به مراجعه‌کنندگان خود داشته که در این راستا تلاش واحد آموزش بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت، آموزش به روز به کارکنان خود است که با هزینه کمتر به توانمندسازی کارکنان این بیمارستان کمک می کند.

وی ادامه داد: در این راستا واحد آموزش از 5 تا 27 آذرماه سالجاری طبق برنامه ریزی های انجام شده از تمام پرسنل درمانی بخش های مختلف، امتحان توانمندسازی به عمل آورد.

اکبرپور موارد مذکور در این امتحان را گزارش پرستاری، محاسبات دارویی، CPR ، تزریق خون و فرآورده های خونی، داروهای ترایلی اورژانس، مراقبت های پرستاری، اعتبار بخشی و بهبود کیفیت عنوان کرد.

سوپرروایزر آموزشی بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت؛ گفت: سوالات امتحانی بعد از تصحیح با نرم افزار  SPSS مورد تجزیه و تحلیل آماری قرار گرفت و  ایرادات پرسنل هر بخش، مشخص شد.

وی یادآور شد: واحد آموزش بیمارستان برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری کلاس های آموزشی را در قسمت هایی که پرسنل درمان ضعف دارند، در الویت های کاری خود قرار داده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد:: جواب سوالات توانمندسازی جهت ارتقاء سطح اطلاعات علمی پرسنل در کانال آموزشی بیمارستان و سایت بیمارستان قرار گرفت .5

 

 


 


١٩:٢٤ - يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢٣٠٢١    /    تعداد نمایش : ١٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تمامی حقوق برای بیمارستان امام خمینی دهدشت محفوظ می باشد.